Sklep z wszelakimi ręcznierobionymi wyrobami skórzanymi. Blog młodej projektantki mody.

O firmie

Nazywam się Agnieszka, jestem 26 letnią absolwentką Poznańskiej szkoły projektowania School Of Form specjalności Fashion Design. Początki mojej ogromnej pasji sięgają lat dzieciństwa, gdzie dorastałam u boku dziadka krawca rzemieślnika w jego skromnej pracowni wśród maszyn, starych narzędzi i ścinek skór i . Szycie mam we krwi.
Przełomowym momentem w moim życiu oraz kresu mojej edukacji był projekt dyplomowy, który na dobre rozbudził we mnie ogromną pasję do tworzenia ze skóry. To właśnie wtedy stawiałam swoje pierwsze kroki nieporadnie ucząc się tego szlachetnego surowca, przekładając wiedzę, którą zdobywałam wszelkimi możliwymi sposobami na praktykę. Powstał manifest kobiecej seksualności. Projekt inspirowany pięknem kobiecego ciała. Kolekcja ubrań bazująca głównie na akcesoriach wykonanych ze skóy bydlęcej i grubych sznurów podkreślających fetysze, wskazująych jednocześnie na możliwości i ograniczenia ciała. Projekt łączący wizualną prowokację i powściągliwość, pobudzający estetyką wyobraźnię odbiorcy.
Obecnie zajmuje się projektowaniem i szyciem toreb i akcesoriów ze skóry naturalnej. Uwielbiam pracę ze skórą, jest ona szlachetnym surowcem wymagającym specjalnej pielegnacji ale również służącym przez wiele lat .Zachwyca mnie prostota. Minimalizm, surowe wykończenia, proste a zarazem intrygujące formy. Dbałość o szczegóły i detale. Wśród zapachu skór, w domowym zaciszu, bez pośpiechu i przy dobrej muzyce rodzą się coraz to nowe pomysły, powstają nowe malutkie dzieła sztuki. A nad całym zamieszaniem dzielnie czuwa mama, która zawsze jest gdzieś obok oraz dzielnie pomaga w realizacji projektów.